Category: News

Great September to wielkie święto branży muzycznej. Koncerty największych polskich gwiazd i najciekawiej zapowiadających się debiutantów. Panele dyskusyjne, warsztaty i nieformalne spotkania, podczas których artyści i słuchacze, menedżerowie i wydawcy rozmawiają o muzyce i wszystkim, co się z nią wiąże.

W tym roku pojawi się tam również plejada legendarnych artystów polskiej sceny muzycznej, a w tym zespół Wanda i Banda. Skład ten od ponad 40 lat aktywnie koncertuje w całej Polsce, niezmiennie z Wandą Kwietniewską, żywym wulkanem energii, na czele.  “Hi-Fi”, “Nie będę Julią”, “Siedem życzeń” czy “Kochaj mnie Miły” to tylko kilka z licznych hitów zespołu, które od lat cieszą tysiące słuchaczy zespoły i odbiorców ogólnopolskich i regionalnych stacji radiowych, i które z pewnością będzie można usłyszeć w trakcie ich występu na Great September!

Występ zespołu zaplanowany jest na piątek 15.o9 na godzinę 20:00 w Klubie Scenografia w Łodzi. Oprócz nich na kilku scenach zlokalizowanych w całym mieście pojawi się plejada gwiazd i debiutantów – m.in. Mrozu, Daria Zawiałow, Alicja Majewska, Trebunie Tutki, Natalia Zastępa, Baranovski czy Jann.

Bilety na wydarzenie są jeszcze dostępne!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *