Category: News

[ad_1]

Manager Business Hub Amrit JOY Henkell Freixenet JBL– oficjalni sponsorzy i partnerzy naszego wyjątkowego koncertu Lombard, Wanda i Banda, KOMBI Łosowski – koncert jubileuszowy | Support: Ostatni Dzień Lata ! Niesamowici ludzie, którzy wyznają te same wartości co my! Koniecznie sprawdźcie ich profile! Bilety są nadal dostępne – http://bitly.pl/FAvmC ! Już nie możemy się doczekać – do zobaczenia!

Dziś przyszła pora na ogłoszenie tych, którzy wspierają nasze wydarzenie na wielu płaszczyznach. Główną myślą przyświecającą naszemu koncertowi jest współpraca, a zaraz za nią – promocja i propagowanie polskiej muzyki, oraz tych, którzy budują polską scenę od ponad 40 lat. Dlatego z radością witamy wśród sponsorów i partnerów strategicznych tych, dla których te wartości również są istotne! JBL– sponsor główny!
Manager Business Hub, Henkell Freixenet, Amrit JOY – partnerzy strategiczni koncertu! Już nie możemy się doczekać, jesteśmy pewni, że przy takim wsparciu nasze wydarzenie pozostanie w Waszej pamięci i wspomnieniach na bardzo długo! Więcej informacji o naszych partnerach już w przyszłym tygodniu – a jeśli jesteście ich ciekawi – koniecznie sprawdźcie ich SM! Bilety na koncert nadal dostępne ➡️ http://bitly.pl/FAvmC

[ad_2]

Source

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *